Partits del Dilluns 30, Gener al Diumenge 5, Febrer 2023

Categoria J Equips Camp Dia R/H
F Veterà
PRIMERA DIVISIÓ
8

Descansa

F Veterà
PRIMERA DIVISIÓ
8
ANNEX 1
Dilluns 30
Gener
2 - 4
F Veterà
PRIMERA DIVISIÓ
8
ANNEX 2
Dilluns 30
Gener
2 - 4
F Veterà
PRIMERA DIVISIÓ
8
ANNEX 3
Dilluns 30
Gener
3 - 4
F Veterà
PRIMERA DIVISIÓ
8
ANNEX 4
Dilluns 30
Gener
3 - 0
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ A
8

Descansa

F Veterà
SEGONA DIVISIÓ A
8
ANNEX 1
Dimarts 31
Gener
1 - 2
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ A
8
ANNEX 2
Dimarts 31
Gener
6 - 3
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ A
8
ANNEX 3
Dimarts 31
Gener
1 - 13
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ A
8
ANNEX 4
Dimarts 31
Gener
1 - 2
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ B
8

Descansa

F Veterà
SEGONA DIVISIÓ B
8
ANNEX 1
Dimecres 1
Febrer
3 - 6
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ B
8
ANNEX 2
Dimecres 1
Febrer
2 - 3
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ B
8
ANNEX 3
Dimecres 1
Febrer
3 - 3
F Veterà
SEGONA DIVISIÓ B
8
ANNEX 4
Dimecres 1
Febrer
9 - 1
B Aleví
BÀSQUET Grup B
3
ESCOLA ARJAU
Divendres 3
Febrer
18:00
F Benjamí
FUTBOL 7
9

Descansa

B Benjamí
BÀSQUET Grup A
3 els monjos
PAVELLÓ MUNICIPAL ELS MONJOS
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup A
3 els monjos
PAVELLÓ MUNICIPAL ELS MONJOS
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup B
3 08731 Sant Martí Sarroca
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT MARTÍ SARROCA
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup B
3 08731 Sant Martí Sarroca
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT MARTÍ SARROCA
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup C
3 Sant Joan de Mediona
POLIESPORTIU ANTONI RAMALLETS
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup C
3

Descansa

B Benjamí
BÀSQUET Grup D
3
PAVELLÓ ELS JONCS
Dissabte 4
Febrer
B Benjamí
BÀSQUET Grup D
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup A
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup B
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup C
3

Descansa

F Benjamí
FUTBOL 7
9
MPAL. JOSEP PONS I VENTURA
Dissabte 4
Febrer
09:00
F Prebenjamí
FUTBOL 7
9
COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG
Dissabte 4
Febrer
09:00
B Benjamí
BÀSQUET Grup C
3
POLIESPORTIU CUBELLES
Dissabte 4
Febrer
09:00
B Aleví
BÀSQUET Grup C
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup C
3
ESCOLA GINESTA
Dissabte 4
Febrer
09:00
F Benjamí
FUTBOL 7
9
ESCOLA COSSETÀNIA
Dissabte 4
Febrer
10:00
B Benjamí
BÀSQUET Grup B
3
ESCOLA ITACA
Dissabte 4
Febrer
10:00
B Benjamí
BÀSQUET Grup C
3
POLIESPORTIU SANT PERE DE RIBES
Dissabte 4
Febrer
10:00
B Aleví
BÀSQUET Grup C
3
POLIESPORTIU SANT PERE DE RIBES
Dissabte 4
Febrer
10:00
B Prebenjamí
BÀSQUET
2
POLIESPORTIU SANT PERE DE RIBES
Dissabte 4
Febrer
10:00
B Benjamí
BÀSQUET Grup B
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup B
3
ESCOLA LLEBETX
Dissabte 4
Febrer
10:30
B Aleví
BÀSQUET Grup A
3

Descansa

B Aleví
BÀSQUET Grup B
3

Descansa

F Prebenjamí
FUTBOL 7
9
ESCOLA COSSETÀNIA
Dissabte 4
Febrer
12:00
F Prebenjamí
FUTBOL 7
9
MPAL. CANYELLES
Dissabte 4
Febrer
12:00
F Prebenjamí
FUTBOL 7
9
COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG
Dissabte 4
Febrer
12:00
B Benjamí
BÀSQUET Grup D
3 CUBELLES
ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL
Dissabte 4
Febrer
12:00
B Aleví
BÀSQUET Grup A
3
POLIESPORTIU SANT PERE DE RIBES
Dissabte 4
Febrer
12:00
B Prebenjamí
BÀSQUET
2
ESCOLA PIA
Dissabte 4
Febrer
12:15
B Benjamí
BÀSQUET Grup A
3
CEM ISAAC GÀLVEZ
Dissabte 4
Febrer
12:30
B Benjamí
BÀSQUET Grup A
3
CEM ISAAC GÀLVEZ
Dissabte 4
Febrer
12:30