Aleví FUTBOL 7
Calendari Futbol Curs 2022/2023

Jornada 1(05-11-2022) PV PV
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 2 5-11 2 AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA MPAL. CANYELLES 05-11-2022 10:00
UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA 2 10-6 2 CF CUBELLESCF CUBELLES ESCOLA COSSETÀNIA 05-11-2022 09:00
CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES 2 10-6 2 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. BOSC DE PLAÇA 05-11-2022 09:00
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 2 6-10 2 UE SITGES GUE SITGES "G" COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 05-11-2022 13:30
Descansa AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI
Jornada 2(12-11-2022) PV PV
AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA Descansa
CF CUBELLESCF CUBELLES 1,83 4-12 2 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 12-11-2022 11:40
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 2 6-10 2 UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA MPAL. LES ROQUETES 11-11-2022 19:00
UE SITGES "G"UE SITGES G 2 8-8 2 CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES MPAL. AIGUADOLÇ 12-11-2022 12:00
AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI 2 9-7 2 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 12-11-2022 12:00
Jornada 3(19-11-2022) PV PV
AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA 2 9-7 2 CF CUBELLESCF CUBELLES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 19-11-2022 13:30
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 2 6-10 2 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. CANYELLES 19-11-2022 10:00
UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA 2 5-11 2 UE SITGES GUE SITGES "G" ESCOLA COSSETÀNIA 19-11-2022 09:00
CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES 2 7-9 2 AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI MPAL. BOSC DE PLAÇA 19-11-2022 09:00
Descansa CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ
Jornada 4(26-11-2022) PV PV
CF CUBELLESCF CUBELLES Descansa
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 2 7-9 2 AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA MPAL. LES ROQUETES 25-11-2022 19:00
UE SITGES "G"UE SITGES G 2 10-6 2 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. AIGUADOLÇ 26-11-2022 12:00
AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI 2 9-7 2 UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 26-11-2022 09:00
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 2 5-11 2 CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 26-11-2022 09:00
Jornada 5(03-12-2022)
CF CUBELLESCF CUBELLES Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 10-12-2022 13:00
AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA UE SITGES GUE SITGES "G" COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 03-12-2022 12:00
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF Ajo AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI 03-12-2022 09:00
UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ ESCOLA COSSETÀNIA 03-12-2022 09:00
Descansa CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES
Jornada 6(17-12-2022)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES Descansa
UE SITGES "G"UE SITGES G CF CUBELLESCF CUBELLES MPAL. AIGUADOLÇ 17-12-2022 12:00
AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 17-12-2022
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 17-12-2022
CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA MPAL. BOSC DE PLAÇA 17-12-2022 09:00
Jornada 7(14-01-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES UE SITGES GUE SITGES "G" MPAL. LES ROQUETES 13-01-2023 19:00
CF CUBELLESCF CUBELLES AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 14-01-2023 10:00
AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 14-01-2023
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES MPAL. CANYELLES 14-01-2023 10:00
Descansa UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA
Jornada 8(21-01-2023)
Descansa UE SITGES GUE SITGES "G"
AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 21-01-2023
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ CF CUBELLESCF CUBELLES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 21-01-2023
CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA MPAL. BOSC DE PLAÇA 21-01-2023 09:00
UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF ESCOLA COSSETÀNIA 21-01-2023 09:00
Jornada 9(28-01-2023)
UE SITGES "G"UE SITGES G AFA SANT JORDIAFA SANT JORDI MPAL. AIGUADOLÇ 28-01-2023 12:00
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. LES ROQUETES 27-01-2023 19:00
CF CUBELLESCF CUBELLES CLUB DEPORTIU RIBESCLUB DEPORTIU RIBES MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 28-01-2023 10:00
AMPA ESCOLA POMPEU FABRAAMPA ESCOLA POMPEU FABRA UA MARGATÀNIAUA MARGATÀNIA COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 28-01-2023
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF Descansa
AjoPartit Ajornat [1]