Benjamí BÀSQUET Grup D
Calendari Bàsquet Curs 2022/2023

Jornada 1(21-01-2023)
A.B CUNIT 11-9 CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" PAVELLÓ ELS JONCS 21-01-2023
Descansa UE SUBIRATS
AMPA CHARLIE RIVEL 10-10 CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 03-03-2023 17:45
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET Ajo SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" 01-04-2023 11:00
Jornada 2(28-01-2023)
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC 14-6 AMPA CHARLIE RIVEL ESCOLA COSSETÀNIA 28-01-2023 11:30
UE SUBIRATS 6-14 A.B CUNIT MPAL. SANT PAU D'ORDAL 28-01-2023
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F Descansa
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL 13-7 ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET PAVELLÓ MIGUEL MECA TORRES 28-01-2023 09:30
Jornada 3(04-02-2023)
A.B CUNIT 15-5 SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" PAVELLÓ ELS JONCS 04-02-2023
Descansa CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"
AMPA CHARLIE RIVEL 14-6 ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 04-02-2023 12:00
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC UE SUBIRATS ESCOLA COSSETÀNIA 20-05-2023 11:30
Jornada 4(11-02-2023)
UE SUBIRATS 7-13 AMPA CHARLIE RIVEL MPAL. SANT PAU D'ORDAL 11-02-2023
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F 15-5 CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" ESCOLA PIA 11-02-2023 11:00
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET Descansa
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL Ajo A.B CUNIT 01-04-2023 09:30
Jornada 5(25-02-2023)
UE SUBIRATS 11-9 SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" MPAL. SANT PAU D'ORDAL 25-02-2023
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC 11-9 CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" ESCOLA COSSETÀNIA 25-02-2023 11:30
A.B CUNIT 14-6 ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET PAVELLÓ ELS JONCS 25-02-2023
AMPA CHARLIE RIVEL Descansa
Jornada 6(04-03-2023)
Descansa A.B CUNIT
AMPA CHARLIE RIVEL 14-6 SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 04-03-2023 12:00
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL 14-6 UE SUBIRATS PAVELLÓ MIGUEL MECA TORRES 04-03-2023 09:30
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET 8-12 CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" ESCOLA LES ROQUETES 04-03-2023 11:00
Jornada 7(11-03-2023)
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F Ajo CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" 11-03-2023 11:00
UE SUBIRATS Ajo ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET 11-03-2023
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC Descansa
A.B CUNIT Ajo AMPA CHARLIE RIVEL 11-03-2023
Jornada 8(18-03-2023)
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC 11-9 A.B CUNIT ESCOLA COSSETÀNIA 18-03-2023 11:30
UE SUBIRATS Descansa
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F 6-14 ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET ESCOLA PIA 18-03-2023 11:00
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL 8-12 AMPA CHARLIE RIVEL PAVELLÓ MIGUEL MECA TORRES 18-03-2023 09:30
Jornada 9(25-03-2023)
A.B CUNIT 12-8 UE SUBIRATS PAVELLÓ ELS JONCS 25-03-2023
AMPA CHARLIE RIVEL 11-9 CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 25-03-2023 12:00
Descansa SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F"
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET 6-14 CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" ESCOLA LES ROQUETES 25-03-2023 11:00
Jornada 10(15-04-2023)
UE SUBIRATS CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" MPAL. SANT PAU D'ORDAL 15-04-2023
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F A.B CUNIT ESCOLA PIA 15-04-2023 11:00
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL Descansa
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET AMPA CHARLIE RIVEL ESCOLA LES ROQUETES 15-04-2023 11:00
Jornada 11(22-04-2023)
AMPA CHARLIE RIVEL UE SUBIRATS ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 22-04-2023 12:00
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" ESCOLA COSSETÀNIA 22-04-2023 11:30
A.B CUNIT CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" PAVELLÓ ELS JONCS 22-04-2023
Descansa ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET
Jornada 12(29-04-2023)
Descansa AMPA CHARLIE RIVEL
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F UE SUBIRATS ESCOLA PIA 29-04-2023 11:00
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC" PAVELLÓ MIGUEL MECA TORRES 29-04-2023 09:30
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET A.B CUNIT ESCOLA LES ROQUETES 29-04-2023 11:00
Jornada 13(06-05-2023)
SAMÀ VILANOVA "U9F"SAMÀ VILANOVA U9F AMPA CHARLIE RIVEL ESCOLA PIA 06-05-2023 11:00
UE SUBIRATS CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELLCLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL" MPAL. SANT PAU D'ORDAL 06-05-2023
CNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROC ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET ESCOLA COSSETÀNIA 06-05-2023 11:30
A.B CUNIT Descansa
Jornada 14(13-05-2023)
AMPA CHARLIE RIVEL A.B CUNIT ESCOLA JOSEP ANDREU CHARLIE RIVEL 13-05-2023 12:00
CLUB BÀSQUET ROQUETES "VERMELL"CLUB BÀSQUET ROQUETES VERMELL SAMÀ VILANOVA U9FSAMÀ VILANOVA "U9F" PAVELLÓ MIGUEL MECA TORRES 13-05-2023 09:30
ROQUEBÀSQUETROQUEBÀSQUET UE SUBIRATS ESCOLA LES ROQUETES 13-05-2023 11:00
Descansa CNB VILANOVA AKO COSSETÀNIA GROCCNB VILANOVA AKO "COSSETÀNIA GROC"
AjoPartit Ajornat [5]