Aleví GRUP B
Calendari Futbol Curs 2022/2023

Jornada 1(11-02-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES Descansa
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 11-9 CE RIUDEBITLLES "BLANC" MPAL. CANYELLES 11-02-2023 10:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 10-10 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 11-02-2023
CLUB FUTBOL GELIDA CF CUBELLESCF CUBELLES MPAL. GELIDA 03-06-2023 10:00
Jornada 2(25-02-2023)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 11-9 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 25-02-2023
CF CUBELLESCF CUBELLES 13-7 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 25-02-2023 09:00
Descansa EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 8-12 CLUB FUTBOL GELIDA COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 03-06-2023 10:30
Jornada 3(04-03-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 9-11 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA MPAL. LES ROQUETES 03-03-2023 19:00
CLUB FUTBOL GELIDA Descansa
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 10-10 CF CUBELLESCF CUBELLES MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 04-03-2023
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 9-11 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. CANYELLES 04-03-2023 10:00
Jornada 4(11-03-2023)
CF CUBELLESCF CUBELLES 14-6 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 11-03-2023 10:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 10-10 CLUB FUTBOL GELIDA CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 11-03-2023
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 7-13 CE RIUDEBITLLES "BLANC" COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 11-03-2023 12:00
Descansa AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF
Jornada 5(18-03-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 6-14 CLUB FUTBOL GELIDA MPAL. LES ROQUETES 17-03-2023 19:00
CE RIUDEBITLLES "BLANC" Descansa
CF CUBELLESCF CUBELLES 11-9 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 18-03-2023 10:00
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 10-10 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA MPAL. CANYELLES 18-03-2023 10:00
Jornada 6(25-03-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 11-9 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. LES ROQUETES 24-03-2023 19:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 10-10 CE RIUDEBITLLES "BLANC" CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 25-03-2023
Descansa CF CUBELLESCF CUBELLES
CLUB FUTBOL GELIDA 14-6 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. GELIDA 25-03-2023 10:00
Jornada 7(01-04-2023)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 10-10 CLUB FUTBOL GELIDA MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 01-04-2023
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ Descansa
CF CUBELLESCF CUBELLES 7-13 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 01-04-2023 10:00
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 9-11 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. CANYELLES 01-04-2023 10:00
Jornada 8(15-04-2023)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 10-10 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 15-04-2023
CF CUBELLESCF CUBELLES 9-11 CLUB FUTBOL GELIDA MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 15-04-2023 10:00
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 8-12 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 15-04-2023 09:00
Descansa Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES
Jornada 9(22-04-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 7-13 CE RIUDEBITLLES "BLANC" MPAL. LES ROQUETES 21-04-2023 19:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA Descansa
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 8-12 CF CUBELLESCF CUBELLES MPAL. CANYELLES 22-04-2023 10:00
CLUB FUTBOL GELIDA 13-7 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. GELIDA 22-04-2023 10:00
Jornada 10(29-04-2023)
Descansa CLUB FUTBOL GELIDA
CF CUBELLESCF CUBELLES 12-8 CE RIUDEBITLLES "BLANC" MPAL. JOSEP PONS I VENTURA 29-04-2023 10:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 13-7 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 29-04-2023
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 12-8 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. CANYELLES 05-05-2023 18:00
Jornada 11(06-05-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 12-8 CF CUBELLESCF CUBELLES MPAL. LES ROQUETES 05-05-2023 19:00
CLUB FUTBOL GELIDA 13-7 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA MPAL. GELIDA 06-05-2023 10:00
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 12-8 CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 06-05-2023
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF Descansa
Jornada 12(13-05-2023)
Descansa CE RIUDEBITLLES "BLANC"
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 10-10 CF CUBELLESCF CUBELLES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 13-05-2023 09:00
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 14-6 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 13-05-2023
CLUB FUTBOL GELIDA 13-7 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES MPAL. GELIDA 13-05-2023 10:00
Jornada 13(20-05-2023)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" 11-9 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES 20-05-2023
CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ 10-10 Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES COMPLEX MUNICIPAL DE FUTBOL VNG 20-05-2023 09:00
CF CUBELLESCF CUBELLES Descansa
AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF 12-8 CLUB FUTBOL GELIDA MPAL. CANYELLES 20-05-2023 10:00
Jornada 14(27-05-2023)
Pº JOVE DE LES ROQUETESPº JOVE DE LES ROQUETES 8-12 AE CANYELLES CFAE CANYELLES CF MPAL. LES ROQUETES 26-05-2023 19:00
CLUB FUTBOL GELIDA 13-7 CE RIUDEBITLLES "BLANC" MPAL. GELIDA 27-05-2023 10:00
Descansa CF VILANOVA I LA GELTRÚCF VILANOVA I LA GELTRÚ
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 14-6 CF CUBELLESCF CUBELLES CAMP DE FUTBOL DE LA MÚNIA 27-05-2023 11:30